contact

Contact

 

 

Postadres/bezoekadres:  
YKK - Nederland BV

Einsteinstraat 5

8606 JR Sneek
telefoon: 0515-429729
fax: 0515-425199
email: info@ykk.nl

 

Vragen van particulieren 

nemen wij niet in behandeling.

 

Sales:                           sales@ykk.nl
       
Fashion:                           Function:
Johannes Wijnja   Jan Huisman
customer service Fashion   customer service Function
Tel. direct: 0515 - 429 722   Tel. direct: 0515 -  429 743
johannes_wijnja@ykk.nl   jan_huisman@ykk.nl
     
Haiqin Miedema   Marlisa Oosterloo
customer service/ Export Fashion   customer service Function
Tel. direct: 0515 - 429 723   Product Manager Tapes & Plastics
haiqin_miedema@ykk.nl   Tel. direct: 0515 - 429 724
    marlisa_oosterloo@ykk.nl

 

   
Account Management:    
Joey Hamilton   Jan Cees van Baaren

Account Manager Fashion

 

Account Manager Function
Mobiel: 06-53 7 86 865   Mobiel: 06 - 53 7 86 867

joey_hamilton@ykk.nl

  jancees_vanbaaren@ykk.nl
     
Sales Manager Jan Cees van Baaren  
     
     
Overige:    
Thomas Mulder   Peter Kroes
Managing Director   Manager Finance
   

Tel. direct: 0515 - 429 741

    administratie@ykk.nl
     
Richard van der Wal    
Manager Logistics    
Tel. direct: 0515 - 429 752    
Mobiel: 06 - 463 33 354    
richard_vdwal@ykk.nl